.

.

3 Панел Маслото Слика Платно Сликарство Познатата Ѕвезда Мајкл Џексон Дома Декор Печатење На Платно (Без Рамка) PR913

3 Панел Маслото Слика Платно Сликарство Познатата Ѕвезда Мајкл Џексон Дома Декор Печатење На Платно (Без Рамка) PR913

DEN 1435.20
DEN 933.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


3 Панел Маслото Слика Платно Сликарство Познатата Ѕвезда Мајкл Џексон Дома Декор Печатење На Платно (Без Рамка) PR913
Note1 : 1inch=2.54 см,1cm=0.39 инчен
Note2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја,затоа што на мониторот на компјутерот settings.
Note3 : Ова производи е само слика без внатре и надвор од рамката, додаток Бренд Xuanyi Стока Портрет Сликарство Предмети Портрет во Стилот на Модерна Број на Модел на PR913 Рамка Нема Материјал Платно Тип Печатени Простор 3-5cm По-Продажбата на Услугата 7 Дена Calligraphy И Сликарство Тип Платно Сликарство Слој УВ,Вода-Доказ, Влага Доказ Големина
Големина : 40x50cmx3panel Pls одберете 16x20
Се прилагодите Ние прифаќаме прилагодите цел за било слика и големината на Квалитетот на Висока Светлина Влакна, Висок Сјај, Висока Осветленост, Водоотпорен Sunscreens, Тешко Кој Е На Највисоките Стандарди Во Индустријата Пакет Само Сликарство Само. Тоа е свиткан во цевка за пакет кој не ги вклучуваат рамка Апликација За Семејството, Хотели, Куќи, Уметничка Изложба, Barsl, Канцеларија,Coffee Shop, Ресторан, Спална соба, KTY, Итн. Забелешка Тоа е формулиран која за заштеда на превозот цена. Ако е потребно, pls контактирајте со нас за extral превозот цена.
Pls забелешка :
Тоа е Ефектот на табелата со рамка за повикување само. ние само ја испратите сликата без рамка за заштеда на превозот цена.pls контактирајте не доколку сакате, можете да додадете внатрешна рамка.

Кон својствата

Големина (Инчен):
40x50cmx3panel
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Стил:
Апстракт
Бренд Име:
XUANYI
Обликот:
правоаголник
Форма:
Три-слика Комбинација
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Број На Модел На:
PR913
Медиум:
Масло
Предмети:
Портрет
Техника:
Спреј Сликарство
Стил:
Портрет
Материјал:
Платно
Рамка:
платно само(контактирајте со нас за протегала оние)
Слика Стил И Technic:
МОДЕРНИ ДЕКОРАТИВНИ ПЛАТНО УМЕТНОСТ ОТПЕЧАТОЦИ
Обложување:
УВ,ВОДА-ДОКАЗ,ВЛАГА-ДОКАЗ
Пакување:
се намали филм, торби меур, галерија заврши пакување
Декорација:
дом, куќа, канцеларија, хотел, ресторан
современото сликарство,:
ПЕЧАТЕНИ МАСЛЕНИ
Calligraphy и сликање Големина:
40x50

Најдобри предлози во категоријата