.

.

11x18cm Застане Храна Пошта Tranparent Пакување, Пластична Кеса за Кафе Ореви Пакет за Складирање Resealable Патент Пакет Торба Со

11x18cm Застане Храна Пошта Tranparent Пакување, Пластична Кеса за Кафе Ореви Пакет за Складирање Resealable Патент Пакет Торба

DEN 672.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Продавачот Препорачуваме :
............................................................................................................. Бесплатни забрзана испорака (DHL ПРОЗОРЦИ FEDEX ПАТАРИНА ЕМС) Ако цел над $80, во повеќето земји во кои може да уживате во слободен брза испорака, се проценува дека времето за испорака е abount 5-8 дена. Вклучени земјата : Европа(не се вклучени Украина, Белорусија), САД, Канада, Мексико, Alustralia, Нов Зеланд, Израел, Јапонија, Сингапур, Турција, Индонезија, Малезија и др. Повеќе детали, ве молиме контактирајте со нас.
.............................................................................................................
4.3"x7.1" (11x18cm) Застане Јасно Пластична Амбалажа Пакет Торба за Храна Кафе и Ореви Складирање Димензија : 11cm*18cm, 4.3"x7.1" Материјал : Пластични Боја : Јасно Стил : Застане, Zip lock Функција : Влага доказ, повторно запечатува, може да се користат одново и одново. Употреба : Совршен за храна во прав, чај, кафе, ореви, шеќер, мал подарок, или други работи. Zip заклучување торба е лесно затворени и рециклирање, Ако сакате да купите друга количеството или на големо , ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress пораки!
Ако ви треба уште една големина, ве Молиме кликнете на линкот:
Превозот :
1. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 5 работни дена како ветување.
2. Ве молиме бидете сигурни дека правилно Брод-адреса е запишана пред да се проверува. Откако плаќање е завршен, вие може да не бидете во можност да го промените превозот адреса. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.
Се враќа :
1. Ние се стави на купувачот задоволство на врвен приоритет. Ако не сте задоволни со вашите купувања, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или рефундирање на објектот вкупната цена помалку Превозот и Ракувањето (S&H) пријава во рок од 30 дена од денот на вашите купувања.
2. За било Размена, за Наплата или Враќање на објектот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакување, и сите додатоци или подароци.
3. Ве молиме овозможи до 7 работни дена за враќа да бидат обработени.
4. Превозот и Ракувањето (S&H) трошоци не се враќа.

Кон својствата

Тип:
Складирање Кеси
Употреба:
Храна
Обликот:
Плоштад
Применливи Простор:
Кујна
Форма:
Три-димензионални Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
PABCK
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PE
Број На Модел На:
11x18cm
Класификација:
Сет
Капацитет:
100ml
Шема:
Три-димензионални Тип
Дебелина:
8 жица
Спецификација:
11x18cm
Производот:
храна за складирање кеси

Најдобри предлози во категоријата