.

.

Квалитетот СТП кожа плоштадот домаќинство ткиво кутија хотел маса салфетка носителот на модерната мода

Квалитетот СТП кожа плоштадот домаќинство ткиво кутија хотел маса салфетка носителот на модерната мода

DEN 479.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка

детали за производот
Квалитет на плоштадот домаќинство СТП кожа ткиво кутија се тркалаат кутија табела салфетка носителот на модерната мода
Материјал : СТП кожа + МДФ рамка
Големина : 13x13x13cm
Боја : црна,бела,кафе итн.
Пакет : 1pc/картон, ПП торба+картон

Кон својствата

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Warmfeel
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
LQ-LP15042204
Решетки Количина:
1
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Техника:
Сјајни
Употреба:
Дребулии
Производот:
Канцеларија Организатор
Материјал:
кожа
Спецификација:
13x13x13cm
Оптоварување:
2kg
Капацитет:
како се покаже

Најдобри предлози во категоријата