.

.

Нови Памук, Лен Подарок Торба Патување Drawstring Складирање Кеси Дребулии Мал Зрак Јаже Пошта Рачно Изработени Бонбони Торба

Нови Памук, Лен Подарок Торба Патување Drawstring Складирање Кеси Дребулии Мал Зрак Јаже Пошта Рачно Изработени Бонбони Торба

DEN 41.28
DEN 32.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис
Тип : Складирање И Кеси.
Облик : Плоштад.
Употреба : Храна.
Функција : Виткање,Еко-Пријателски,Порибено.
Материјал : Памук.
Форма : Три-димензионални Тип.
Класификација : Set.
Големина на табелата :
XS : 10*12cm.
S : 14*16cm.
М : 19*24cm.
L : 25*32cm.
Пакет Содржина :
1 x Патување Drawstring Складирање Вреќи."
Нашите предности
1. Facotry директна продажба, НЕ дистрибутер;
2. Внимателно проверете пред превозот надвор;
3. Брз одговор на вашите прашања
Превозот
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
2. Нарачки обработуваат во рамките на 24-72 часа на плаќање проверка.
3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние
ќе следење на пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е
задоволството на клиентите!
4. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв
располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање
1. Купувачите мора да контактирате со нас за да испратите неисправни предмети назад за размена во рамките на гарантниот период.
2. Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под
нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на купувачот/корисникот е дел.
3. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот на RMA издавање на денот. За сите врати
производи, корисниците МОРА да контактирате со нас за враќање адреса.Во сите случаи, купувачите плаќаат за превозот
надоместоци на свој трошок да се вратат на производи за замена или враќање на средствата. Ние ќе бидат одговорни за
поштенски на движењето за отворен код. Рефундирање ќе се направи по приемот на врати објектот.

Кон својствата

Бренд Име:
FangNymph
Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
Ткаенини
Ткаенина Тип:
Платно
Употреба:
Храна
Применливи Простор:
Кујна
Дебелина:
6 жица
Форма:
Три-димензионални Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
BB2607
Обликот:
Круг
Тип:
Складирање Кеси

Најдобри предлози во категоријата