.

.

На високо-одделение Сонцето Стакло Складирање Торба за во Автомобил Белешки Торбичка CD Добие Торба DVD Диск Картичка Стакло Случај Папка Џеб

На високо-одделение Сонцето Стакло Складирање Торба за во Автомобил Белешки Торбичка CD Добие Торба DVD Диск Картичка Стакло

DEN 441.60
DEN 331.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


На високо-одделение Сонцето Стакло Складирање Торба за во Автомобил Белешки Торбичка CD Добие Торба DVD Диск Картичка Стакло
Случај Папка Џеб
Почитувани, ве молиме да ни даде порака што треба боја, ние ќе испораката според вашите барања.
Постави го CD-то држачот за чаши, пен носителот, име кутија за карти, мулти-функционален интегриран практични производи.

Кон својствата

боја:
Сина, Темно сина, Црвена, Беж
Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Употреба:
Патување
Форма:
Облека Виси Тип/Виси Тип
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
H027
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси
Производот:
складирање торба
Материјал:
СТП Кожа
Обликот:
Плоштад
Применливи Простор:
Зад Вратите/На Ѕидовите
Форма:
Возен Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Спецификација:
14.8*29cm
Производот:
Складирање Кеси
Капацитет:
14.8*29cm

Најдобри предлози во категоријата