.

.

100pcs/многу - 45ml PP срцето квадратен облик на леќата кутија за Еднократна употреба дегустација првенство Салата сос се од пакување леќата првенство

100pcs/многу - 45ml PP срцето квадратен облик на леќата кутија за Еднократна употреба дегустација првенство Салата сос се од

DEN 970.56
DEN 922.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


100pcs/многу - 45ml PP срцето квадратен облик на леќата кутија за Еднократна употреба дегустација првенство Салата сос се од пакување леќата првенство
Спецификација : ( 1cm = 0.39 инчи ) Горниот најширока 5.5 cm Пониска најширока 4.5 см 3cm
Материјал : ПП
Количина : 100pieces
Се применуваат : Брза храна, ресторани, бар, ресторан, хотел, канцеларија, дома,итн Салата сос, леќата, прободени со сок,прав,итн други работи се само за референца!
* Фотографиите можат да имаат благо боја разлика со вистинските производи поради снимање светлина, различни прилагодувања на уредот сл.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Кон својствата

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Употреба:
Храна
Храна Контејнер Функција:
За Зачувување На Свежината
Решетки Количина:
1
Материјал:
Пластични
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Број На Модел На:
45ml PP срцето квадратен облик на леќата кутија
Функција:
Порибено
Техника:
Сјајни
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Стил:
Јапонија Стил
Капацитет:
45ml
Оптоварување:
45ml

Најдобри предлози во категоријата