.

.

Подобро 1 компјутер Складирање Кошеви за Бања Време Играчка Hammock Бебе Дете Дете Играчки Работи Уредната Нето Организатор Складирање Кошеви

Подобро 1 компјутер Складирање Кошеви за Бања Време Играчка Hammock Бебе Дете Дете Играчки Работи Уредната Нето Организатор

DEN 60.48
DEN 53.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


100% сосема нов и висок квалитет
Карактеристики : Прекрасна корисна нето-играчка за складирање кеса, Помага да ги учат децата да се среди далеку Перат, трајни, и лесно прикачена на Некоја забава и лесен играчка продавница за бања Придава на страната на бања или мазна плоча со вшмукување капи
Pls забелешка : Додаток само, другите не се вклучени!
Спецификација : Материјал : Полиестер Големина : S : Lx W За 37x36cm/14.57 X14.17inch
L : Lx W За 45x35cm/17.71 X13.77inch C olor : Бела Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
1 x Играчки Уредната Торба

Кон својствата

Функција:
Еко-Пријателски,Виткање,Порибено
Употреба:
Дребулии
Број На Модел На:
D13314
Тип:
Складирање Кошеви
Материјал:
Полиестер

Најдобри предлози во категоријата