.

.

Моќ Десктоп Складирање Кутија Рутер DIY Дрво Чување на Кутии Електронски Кабелот за Напојување Влечете Лента Кабел за Управување со Решетката И Полица

Моќ Десктоп Складирање Кутија Рутер DIY Дрво Чување на Кутии Електронски Кабелот за Напојување Влечете Лента Кабел за Управување

DEN 2019.36
DEN 1292.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Гроздобер Дрвени Чување Цвет Садови Дрвени Кутии Декоративни Класификација дрвени кутии за растенија Складирање Кутија Топла
Спецификација :
Големина на : 28.3x25x15.3 см (11x10x6 Инчи)
Материјал : Дрвени
Боја : Сина,Зелена,Розова,..
Забелешка : Овој производ, бара од корисникот да се соберат самите себе, да се доживее забава на собранието.
Предности :
1.Совршен за чување на вашиот накит, нараквица, earings, ѓердан, broch,растенија и др.
2.Внатрешниот простор е голем, може да се приспособат на различни предмети.
3.Тоа може да се како подарок за вашите пријатели,и тоа, исто така, може да ги красат вашата маса или куќа.
4.Лесно да се носат,може да се користи за да ги зачувувате вашите закуски, писма,накит и други мали нешта.

Кон својствата

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Капацитет:
> 65 Алпска шеќер
Бренд Име:
Strongwell
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски,Порибено
Обликот:
правоаголник
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Решетки Количина:
2
Техника:
Сјајни
Употреба:
Дребулии
Материјал:
Дрво
Производот:
Канцеларија Организатор
Број На Модел На:
SW8062904
Оптоварување:
5000g
Состојба:
Краток
Големина:
28.3x25x15.3 cm (11x10x6 Inch)
боја:
multicolor
Материјал:
Дрво
Пакување:
Пена + Тетрапак Кутии
Име:
Складирање кутија
Тип:
Декоративни дрвени кутии
Функција:
Дома Декор Подароци, Ракотворби

Најдобри предлози во категоријата