.

.

100Pcs Растенијата Лозаро Домати Матични Поддржува Клипови Поврзете Пергола Twine Кафези Цвеќиња C42

100Pcs Растенијата Лозаро Домати Матични Поддржува Клипови Поврзете Пергола Twine Кафези Цвеќиња C42

DEN 189.60
DEN 156.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Боја : Јасно
Лесно да се зацврсти домати растенија, краставици, пиперки и други vining растенија на пергола или жица Одлична за одредување на растенијата винова лоза, избегнување на растенија ликвидација едни со други, контролирањето на растот тенденција на растенија Затворени овална големина : Прибл. 2.6 x 2cm / 1.02 x 0.79 инчен Количина : 1 Set(100pcs)
Answer : ___________________________ Note :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!
Пакетот вклучува :
100 Pcs x Растенијата Матични Клипови Поддршка Поврзете со Пергола Twine Кафези

Кон својствата

Тип:
Куки & Шини
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
D19415
Пластични Тип:
Други
Употреба:
Растенијата Лозаро Домати Матични Клипови Поддржува

Најдобри предлози во категоријата