.

.

Мултифункционален Силни Магнетни Куки Цртан Филм Кучиња Suckers Копче Прстен Закачалка За Складирање Преносни Креативни Мачка Опашка Keychain Уред

Мултифункционален Силни Магнетни Куки Цртан Филм Кучиња Suckers Копче Прстен Закачалка За Складирање Преносни Креативни Мачка

DEN 97.44
DEN 76.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Опис 100% сосема нов и висок квалитет на Симпатична маче, куки за магнетни фрижидер Материјал : мека лепак, метал, магнет Големина : 13.3 * 5.2 cm Функција : опашката е слободен да се наведнуваат и може да се користи како јадица. Содржи моќни магнети кои можат да издржат околу 250 грама тежина. Симпатична, различни пичка, игрива и забава, живот е добар помошник Пакетот вклучува : 1* симпатична мачка магнетни фрижидер налепници

Кон својствата

Тип:
Куки & Шини
Пластични Тип:
PP
Бренд Име:
BUBM
Број На Модел На:
магнет кука
Материјал:
Пластични
Функција:
Еко-Пријателски
Употреба:
Дребулии

Најдобри предлози во категоријата