.

.

Жешка Мода 10ml 25ml Мала Симпатична Мини кои Сакаат Плута Затка Стаклени Шишиња Ампули Тегли Контејнери Јасно Стаклени Шишиња Дрво, Плута

Жешка Мода 10ml 25ml Мала Симпатична Мини кои Сакаат Плута Затка Стаклени Шишиња Ампули Тегли Контејнери Јасно Стаклени Шишиња

DEN 468.96
DEN 371.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Жешка Мода 10ml 25ml Мала Симпатична Мини кои Сакаат Плута Затка Стаклени Шишиња Ампули Тегли Контејнери Јасно Стаклени Шишиња Дрво, Плута Опис на Производот : Боја : Јасно Материјал : Pyrex, Висока borosilicate чисто стакло, плута капак Пакетот вклучува : 20 PCS Стаклени Шишиња Карактеристики : Овој производ е направен од стакло borosilicate стакло, шише е мазна и транспарентен, висока температура отпор, не-токсични и заштита на животната средина. Широко се користи во фармацевтската, reagent шишиња, украсни шишиња, лебдат шишиња, бонбони шишиња и така натаму.
Внимание!! Испорака Метод : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус/ продавачот превозот начин-следење на број може да проверите само информации во продавачот земја, нема информации купувачот s земјата. Кина Пост Регистрирани Воздух Mailможе да се провери информациите за сите на патот. Руски пријатели ве молиме да обрнете внимание : 1. да се обезбеди целосна име. 2. Пакет треба долго време, тоа е подобро да се избере Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. ( ако изберете Продавачот за Испорака Метод,НЕ ОТВОРЕН Спор во Рок од 60 Дена ,благодарение ) Бразилецот пријатели ве молиме да обрнете внимание. 1. Повеќето пакет потреба од 18 до 35 дена, но неколку пакет треба 60 до 90 дена, тоа е нормално. 2 .100% Предлагам да се избере Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Epacket

Кон својствата

Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Број На Модел На:
32517822727
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Големина:
S
Употреба:
Дребулии
Капацитет:
0-100ml
Пакување:
>10
Материјал:
Стакло
Мирудии Сад стилови:
маска

Најдобри предлози во категоријата