.

.

50pcs Висок квалитет транспарентен Nonstandard КАРТИ за Играње пластична кутија PP Складирање на материјал за пакување (КАРТИЧКИ ширина помала од 6cm)

50pcs Висок квалитет транспарентен Nonstandard КАРТИ за Играње пластична кутија PP Складирање на материјал за пакување (КАРТИЧКИ

DEN 2304.00
DEN 2189.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


R660 тежина : 20g/pc outsize : 98*68*22mm insize : 95*61*19mm дебелина : 1.3 mm материјал : ПП боја : Транспарентна useage : може да бидат спакувани Завртки, накит, монети, пакувањето на производот.. Ако имате големи нарачки,може да се примени за добар попуст, ве молиме контактирајте со нас. само продажба кутија, без имаат КАРТИ за Играње. КАРТИЧКИ ширина помала од 6cm. Ако се користат за пакување на КАРТИ за Играње, ве молиме проверете ширина големината , ширината е помала од 6 cm или 2.35 во. Не се погодни за пакување "САД Пчела КАРТИ за играње" САД Пчела КАРТИ за играње ширина 6.3 cm ве Молиме погледнете внимателно, за да не го оспори.

Кон својствата

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Пластични Тип:
PP
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Пластични
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
Nonstandard
Решетки Количина:
1
Производот:
Карти за играње
Капацитет:
Карти за играње

Најдобри предлози во категоријата