.

.

50pcs Пластични транспарентен X-мала кутија пакувањето на Производот Примерок кутија PP Складирање Колекции Сад Кутија Случај

50pcs Пластични транспарентен X-мала кутија пакувањето на Производот Примерок кутија PP Складирање Колекции Сад Кутија Случај

DEN 907.20
DEN 862.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Z352 тежина : 4g /pc надвор големина на : 3.5*3.5*1.8 cm во големина на : 3.1*3.1*1.5 cm дебелина : 1.8 mm материјал : ПП боја : Транспарентна useage : може да бидат спакувани Завртки, накит, монети, пакувањето на производот.. Ако имате големи нарачки,може да се примени за добар попуст, ве молиме контактирајте со нас.

Кон својствата

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Стил:
Модерна
Производот:
накит кутија
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PP
Решетки Количина:
1
Број На Модел На:
Z352
Капацитет:
10ml

Најдобри предлози во категоријата