.

.

Мачка цртан филм Козметички едноставна Складирање Кутија Zakka Складирање Торба Организатор Свитлива Контејнер за Складирање Кошница cajas organizadoras AU475

Мачка цртан филм Козметички едноставна Складирање Кутија Zakka Складирање Торба Организатор Свитлива Контејнер за Складирање

DEN 216.00
DEN 173.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Мачка цртан филм Козметички едноставна Складирање Кутија Zakka Складирање Торба Организатор Свитлива Контејнер за Складирање Кошница cajas organizadoras AU475
Големина : за Л 20.5 X W 16 X H 14cm
Материјал : лен/памук, мешана ткаенина + водоотпорен ЈП обложување
Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 7
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
3. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно

Кон својствата

Тип:
Складирање Кошеви
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Платно
Број На Модел На:
AU475
Бренд Име:
sankilochan
Употреба:
Neatening/Складирање
Материјал:
Ткаенини

Најдобри предлози во категоријата