.

.

1 BUC Мали Пластични Транспарентен Со Капак Колекција Сад во Случај Складирање Кутија 4x4x2.8CM

1 BUC Мали Пластични Транспарентен Со Капак Колекција Сад во Случај Складирање Кутија 4x4x2.8CM

DEN 23.04
DEN 19.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики :
Бренд Нови
Боја : Јасно
Пакет листата :
1 buc проѕирна кутија
PP материјал, животната средина пријателски.
Боја : Проѕирна
Големина на : 4*4*2.8 CM
10574

Кон својствата

Решетки Количина:
1
Материјал:
PP
Стил:
Модерна
Техника:
Сјајни
Употреба:
накит
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
1pcs проѕирна кутија
Обликот:
Плоштад
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Бренд Име:
WHPHous
Производот:
проѕирна кутија
Капацитет:
/
Оптоварување:
/
Спецификација:
Normal

Најдобри предлози во категоријата