.

.

Сирена Drawstring Торба Магија Реверзибилна Sequin Ранец Мода Блескавата Танц Торба За Чување Кеси Пад На Превозот

Сирена Drawstring Торба Магија Реверзибилна Sequin Ранец Мода Блескавата Танц Торба За Чување Кеси Пад На Превозот

DEN 767.52
DEN 468.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Оваа сирена sequin ранец е направен од висок квалитет на sequin и мека полиестер материјал, кој изгледа сјајна и искра. Внатрешноста на ранец е дизајниран со двојна обвивка, што е многу издржливи. Материјал : Полиестер и Sequin; Големина : Прибл.13.7"*17.7" (35cm x 45cm).
Ранец string е прилагодлив, погодна за двете деца и возрасни,но ние препорачуваме деца над 8 години да ги користат; Боја : 5 различни бои за избор. Рачно изработени swiftable sequin, како сирена вага и sequin има две различни бои,
можете слободно изберете ја вашата омилена боја или употреба sequins да се создаде уникатни модели. Специјално дизајнирани со малку патент џеб внатре, направи ранец е можно да ја запази некои мали предмети, како што се телефон, паричник, клучеви итн. Тоа е многу практично и корисно. Оваа светлина-пондериран дизајн sequin ранец е совршен за на Училиште,Отворено Кампување ,Планинарење, Слободно време за Одење,
Јога Движење, Пикник Планини,Патување или други активности на Отворено.

Кон својствата

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Обликот:
Плоштад
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
ХГ-BAG001
Решетки Количина:
1
Стил:
Американски Стил
Употреба:
Торба
Производот:
Сирена Drawstring Торба
Спецификација:
45*36*0.3cm
Материјал:
Sequins
Техника:
Печати
Оптоварување:
Други
Капацитет:
45*36*0.3 cm

Најдобри предлози во категоријата