.

.

SENGTERBELLE 350W Дигитални Префрлување Напојување 24V/13A+12V/2A 350VA Двојна Излез PSU За Моќ Засилувач

SENGTERBELLE 350W Дигитални Префрлување Напојување 24V/13A+12V/2A 350VA Двојна Излез PSU За Моќ Засилувач

DEN 1200.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Детали За Производот :
Снабдувањето со електрична енергија е дизајниран за моќ засилувач коло дизајн
Коло со единствено еднострана полу-стаклена плоча (22 F)
Чист алуминиум школка, супер-топлина ефект, ултра ниска бран интерференција на бранови
Спецификации :
Димензии : 127 * 82 * 38mm
Тежина : 300g
Ладење метод : природно ладење
Излезен напон : 24 V 12 V
Излезна струја : 13 A 2 A
Излез бран :
Излез вкупна моќ : 350 W
Излезен напон спектар на вредноста : 10%
Линија стабилност : ± 0.5%
Оптоварување стабилност : ± 1%
Влезен напон : 88 ~ 264 VAC
Започнете, пораст, држете време : 200ms, 50ms, 20ms влезен напон 230 VAC излез полно оптоварување
Отпорност на притисок : input - output 1.5 KVAC; текст - домување 1.5 KVAC; излез - домување : 500 VAC
Изолација отпор : влез - излез, влез - домување 500 VDC / 100 MΩ
Оперативен температура, влажност : -20 ℃ ~ 60 ℃, 20% ~ 90% RH Влажност без кондензација
Складирање температура : -40 ℃ ~ 60 ℃
Заштита функција : прекуструјна, во текот на моќ
Безбедносни стандарди : GB4943, UL60950, EN60950
Пакет се Вклучени : Switch моќ одбор X1

Кон својствата

Пакет:
Yes
Максимална Моќност По Канал:
Над 200W
Бренд Име:
SENGTERBELLE
Број На Модел На:
350W
Канали:
Никој
Тип:
Дома Засилувач

Најдобри предлози во категоријата