.

.

Fx-аудио 2.0 DAC-X6 треска HiFi amp USB Влакна Коаксијален Дигитален Аудио Декодер засилувач TPA6120 Бесплатен превозот

Fx-аудио 2.0 DAC-X6 треска HiFi amp USB Влакна Коаксијален Дигитален Аудио Декодер засилувач TPA6120 Бесплатен превозот

DEN 3119.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка

, можеме да ви понудиме комерцијална фактура да ви помогне да го расчисти обичај должност, ако одбие да го добиете пакетот се должи на високиот данок, ние исто така може да не ви вратат, па ве молиме да ја проверите вашата земја е прилагодено политика внимателно, пред да го поставите цел , ви благодариме за вашата помош!. ако сакате да се добие пакет наскоро ќе можете да изберете EMS, DHL, UPS-от или други експрес сервис, но ве молиме контактирајте со нас за да додадете дополнителни превозот цена за брза испорака.
Технички Спецификации :
Стандардна Текст Интерфејс : USB PC / коаксијален,оптички влакна (со поместување switch)
Стандарден излез интерфејс : 6. Бидејќи различни countryhave различни обичај политика, ние само ги следиме повеќето од земјата ситуација, па ако вашата земја има посебни обичај, правило,ве молиме ги споделите со нас вашето барање пред ние брод надвор,и откако вашиот пакет фати страна на ц.Оптички Влез(Коаксијален Текст) : VCD/CD/DVD/STB/Advanced PC/PS3/Player/ТВ 3.
За Aftersale Гаранција
- Како за квалитетот на објектот?
Ние сме официјална продавница во Aliexpress, Сите наши производи во нашата продавница се 100% оригинални, И ние ќе ги провери стоката внимателно пред превозот и се обидуваме се потрудиме да бидете сигурни дека на објектот се добри.
(3) Враќање превозот треба да се плати од страна на купувачот .
За Customes Данок
Општо земено, ние вредност нашиот производ околу 30% малопродажниот цена .Сигнал Излез : Поврзување на антена(текст)/Активни Звучници 4.001%
Зачестеност одговор : 20hz-20khz
Адаптер Напон : 100-240 ACV
Машина за вклучување / адаптер излезен напон : Dc12 V 1А погоре
Машина димензии : x 146mm 98mm x35mm (вклучително и истакнатите делови)
Опис Интерфејс
1. ние ќе рефундирање на дека кога ние доби пакет на вашиот врати со оригинална состојба и пакет со сите компоненти.
- Како за наплата/замена?
(1) Ако постојат било probems на производ, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена откако ќе се примени, доколку стоката се во ваша сопственост над 4 дена, се смета дека се користи и ние не може да бидете сигурни дека ќе може да се добие враќање на парите или замена, но нашите производи имаат половина година гаранција , ако не човековите оштетен, ве молиме контактирајте со нас, и им понуди на проблемот видео кон нас, ние ќе провери тоа за вас.35 mm приклучок за слушалки излез база линија стандард РКА конектори
Линија на ниво на излез : RMS 2 V
Совршен возење 32Ω-600Ω слушалки
Излезна моќност : 90mw / 600Ω, 180mw / 300Ω, 450mw / 100Ω, 610mw / 62Ω, 910mw / 32Ω, 1000mw / 16Ω
SNR : ≥105d B
Нарушување : ≤0.Моќ Интерфејс : DC напон спектар 9-12 V,Внатре позитивни Надвор негативни Заеднички Прашање
За Производот
- Се производ фотографии вистински?
Да, Сите производи прикажани се 100% вистински И фотографиите се преземени од страна на самите себе, Но постојат некои боја сенчење, бидејќи на монитори.
(2) Сите се врати ставки мора да се стави во оригиналниот пакет и вистински следење на број е потребно, ве молиме специфична причина за враќање и вашиот aliexpress цел ID .
- Кога ќе ви брод мојата цел?
Генерално, повеќето од нашите производи се во парк , вашата цел ќе биде предаден во рок од 1-5 дена , ќе плаќање е потврдена од страна Aliexpress, Но во случај на било топло производи се привремено надвор од акциите, ние ќе ве контактираме за да побара продолжување или промена други предмети или некој од вашиот предлог.USB Влез : Компјутер/го OTG-от за мобилен телефон/таблет КОМПЈУТЕР мора OTG функција
2. ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблем за вас, осигурајте се дека ќе има добар шопинг искуство.

Кон својствата

боја:
Сребрена, Црна
Бренд Име:
НУ J&FXAUDIO
Број На Модел На:
DAC-X6
Пакет:
Yes
Максимална Моќност По Канал:
10W
Канали:
2 (2.0)
Тип:
Професионални Засилувач

Најдобри предлози во категоријата