.

.

Аудио Шасија Засилувач Шасија Стави Шасија Железо Отворање на Случајот DIY EL34+6N9P+5Z3P Аудио Шасија 1set

Аудио Шасија Засилувач Шасија Стави Шасија Железо Отворање на Случајот DIY EL34+6N9P+5Z3P Аудио Шасија 1set

DEN 6358.08
DEN 3179.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Pls имајте во предвид дека : Без оригинално пакување ако само за купување на еден производ.За бесплатен превозот на производот,ние ќе го избере најмногу повластен испорака начин.
Засилувач Шасија DIY EL34 Шасија 315mm*220mm*60mm 1piece
Како што се : EL34+6 N9 P+5 Z3 P

Кон својствата

Максимална Моќност По Канал:
10W
Канали:
2 (2.0)
Бренд Име:
REISONG
Пакет:
No
Број На Модел На:
A9-Б
Материјал:
Железо
боја:
Сребро.
Тип:
Дома Засилувач

Најдобри предлози во категоријата