.

.

Cockcon Секси Mens долна облека Cueca Боксери Човек Шорцеви Мраз Свила Дише Лесна момче Машки гаќи Underpanties

Cockcon Секси Mens долна облека Cueca Боксери Човек Шорцеви Мраз Свила Дише Лесна момче Машки гаќи Underpanties

DEN 239.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Да ги заштитиме нашите клиенти за приватност, ние секогаш да напишете "Mens Облека" на пакетот, па затоа не грижете се за тоа!
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.
3.Ако сакате да го промените, ве молиме оставете порака кога ќе го поставите цел.
1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките на 3-7days откако вашата уплата е целосно потврдена.
2.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки (особено за кина, воздухот mail пост) поради разликата во царината расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
3.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае 15 - 45 работни дена.
1.Ве молиме кликнете 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата објект и услуга.
2.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако нареди да оди наопаку, како што мислам дека сите проблеми ќе бидат решени по активна соработка и добра комуникација!
3.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Боксер Шорцеви
Материјал:
Најлон,Spandex
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
COCKCON
Број На Модел На:
MCUN2366
Големина:
S,M,L,XL
боја:
бела,црна,кајсија,atmy зелена,темно сина,светло сина,виолетова

Најдобри предлози во категоријата