.

.

слабеење на стомакот поддршка појас човек корсет тело shapewear за мажи shaper faja para hombres стомакот, половината cinchers ремени долна облека

слабеење на стомакот поддршка појас човек корсет тело shapewear за мажи shaper faja para hombres стомакот, половината cinchers

DEN 813.60
DEN 496.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Боја : црна, беж
Големина на :
M за стомакот 55-70cm;
L за стомакот 70-80см;
XL за стомакот 80-90cm;
XXL за стомакот 90-99cm.

Кон својствата

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Shapers
Материјал:
Најлон,Полиестер,
Број На Модел На:
половината обука корсет erkek korse

Најдобри предлози во категоријата