.

.

Cyjmydch 5pcs/многу Памук Мечка Момчиња долна облека 3 бои Тинејџерскиот Деца Гаќи Дете Боксери Деца Кратко Деца Облека 2-11Y

Cyjmydch 5pcs/многу Памук Мечка Момчиња долна облека 3 бои Тинејџерскиот Деца Гаќи Дете Боксери Деца Кратко Деца Облека 2-11Y

DEN 639.36
DEN 447.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Внимание : ние брод случајни бои на гаќи ќе choosed! Ви благодариме!
На Мики деца долна облека за момчето има 4 големини,пред да го купат ве молиме погледнете ја оваа големина на информациите подолу!
Големина S : тоа е за 1-3 години деца.
Големина М : тоа е за 4-6 години деца.
Големина L : тоа е за 6-8 години деца.
Големина XL : тоа е за 8-10 години деца.
5pcs=1 многу.

Кон својствата

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Гаќи
Бренд Име:
cyjmydch
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
NK-XY01
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Животните

Најдобри предлози во категоријата