.

.

Дише доењето покрие памук муслин Мајка го храни бебето престилка Мама е отворено за хранење на бебето градите старечки маска

Дише доењето покрие памук муслин Мајка го храни бебето престилка Мама е отворено за хранење на бебето градите старечки маска

DEN 389.28
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Нов старечки покрие мајка доење 100% памук породилно медицинска сестра престилка доењето опфаќа
Todos os nossos pacotes tem numero де rastreamento вистински! Ова ги Опфаќа Димовска има отворен деколте кое ја држи капакот далеку од мајка и бебе-овозможувајќи им да се одржува контакт со очите, па тие може да продолжи повик додека доењето движење. Отворено деколте обезбедува струење и овозможува на мајката да се види бебето е правилно наместен, која е клучот за успешно доење. Безбедно и прилагодливи, кои ви даваат приватност и доверба за време на доењето, каде и да сте. Памук и муслин, поголема големина, должина : околу. 100 cm / 39.3 ", ширина околу 70 cm / 27.5". Разликата помеѓу муслин и памук : муслин Старечки маски се полесни и повеќе дише доењето опфаќа достапни. Направени на отворен ткаат памук муслин, тие се совршени за жешките летни денови или за мајките и бебињата да се загрее лесно. Ако сте доењето Ова е мора да има објект на вашата листа. Таа има неверојатна Ѕиркаат голем boo се види каде треба да го капакот за да ја видите бебе што го содржи во себе. Виткање премногу мала за да ги собере во едно бебе-торба има џеб да се одржи нега капак.

Кон својствата

Тип:
Нега Опфаќа
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
доење
Бренд Име:
vivamom
Шаблон Тип:
Печати

Најдобри предлози во категоријата