.

.

Haimeikang 20Pcs/многу Redom Мешана Боја Мода телефонска жица коса бенд Еластична Коса Прстен за Џвакање За Жените опаѓањето на Косата Додатоци

Haimeikang 20Pcs/многу Redom Мешана Боја Мода телефонска жица коса бенд Еластична Коса Прстен за Џвакање За Жените опаѓањето

DEN 95.52
DEN 72.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Тип : Губење На Јаже
Материјал : Пластика
Боја : Multicolor
Пакетот Вклучува : 20pcs * Губење на Јаже
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : 20-60 дена. Кина Пост Воздух Mail : 15-60 дена e Пакет : 10-25 дена DHL : 3-7 дена FEDEX : 3-8 дена ЕМС : 5-10 дена
Имаме проверени објектот пред пратката,Производите се 100% нови,Ако примите средства се оштетени, Надомест ќе се имаат логистичка компанија да ги преземат ,Ако се појави квалитет проблем, или губење на погрешен стоки, ние ќе ви ги даде враќање на средствата за надомест на штета. Ако купите на стоки во рамките на пропишан временски период не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе работат заедно за да се реши проблемот. Ако сте задоволни со приемот на стоката, ве молиме да ни даде добра повратни информации, Ние секогаш ќе ви даде најдобра услуга и квалитет
кликнете на фотографијата ,а потоа одат за да на нашиот магазин ,ви благодарам .

Кон својствата

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
0322-0323
Бренд Име:
Haimeikang
Материјал:
Гума,Пластика
Тип:
еластична венчиња
is_customized:
yes
боја:
шарени
Пол:
Жените
Употреба:
Косата Се Врзуваат Јаже Бенд
Количина:
20pcs/многу

Најдобри предлози во категоријата