.

.

5Pcs/Многу 9 Бои Acessorios Став Cabelo 2017 Жените Косата Вратоврска Scrunchie конска опашка Коса Носителот Јаже Мода Коса Додатоци CH007

5Pcs/Многу 9 Бои Acessorios Став Cabelo 2017 Жените Косата Вратоврска Scrunchie конска опашка Коса Носителот Јаже Мода Коса

DEN 239.52
DEN 228.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


ВЕ МОЛИМЕ ATTATION
Почитувани Купувачот,
1) Бои
Pls забелешка овој објект се продава од 5 компјутери / многу : рег.боите pls забелешка подолу детали за да се избегне каква било грешка.
Ако вие само изберете една боја, а потоа ние ќе ви испратиме 5 компјутери на оваа боја.
Ако сакате да се меша бојата потоа pls остави белешка е да ни информираат која боја и како многу парчиња од секоја боја.
2) Прилагодени
Ако количина е повеќе од 200 компјутери тогаш ние може да направи вашето ЛОГО и pls контактирајте со нас за да ја проверите на ЛОГОТО трошоци.
3) трговија на Големо
Ако сакате да нарачате голема количина pls се чувствуваат слободни да не контактирате за трговија на големо цена.
4) Dropshipping
Ние може да обезбеди Dropshipping услуга, pls контактирајте со нас, тогаш ние може да ви даде јасни фотографии.
Напомена :
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо, ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која трае само 7-15 дена да пристигнат.
За пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Како може да track my парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела во цел на информации директно. Ако какво било сомневање, ве молиме контактирајте со нас.
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Кон својствата

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Акрилик,Памук
Бренд Име:
LOVINGSHA
Пол:
Жените
Тип:
еластична венчиња
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
CH007

Најдобри предлози во категоријата