.

.

Памук Широк Еластична Turban Headband Леопард Headbands за Жените Headwear Различни Носат Метод за Девојки Коса Додатоци

Памук Широк Еластична Turban Headband Леопард Headbands за Жените Headwear Различни Носат Метод за Девојки Коса Додатоци

DEN 98.40
DEN 86.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Име : 2015 година Нови доаѓањето на носат метод Памук Еластична Спортски Headbands
Големина одговара : девојки и женска (слободен големина) 19cm*24.5 cm
Боја / Дизајн : 8 бои Можете да изберете боја кога ќе го поставите цел , ќе го напушти боја на порака за цел забелешка празно .
Ве молиме изберете бои од овде и да ни каже бои' Nane & КОЛ : ако не ја напушти било која боја во вашата нарачка, ние ќе се измеша боја по случаен избор
Превозот : бесплатен превозот од кина пост воздух mail , тоа е бавен, превозот
тоа, исто така, повеќето потреба 18-60 дена . ако сакате брза испорака. ве советуваме express. како што се ЕМС , DHL , UPS-от , Fedex , Aramex.
тоа треба дополнителни превозот задолжен за вашата нарачка. можете да ги собереш на превозот начини кога ќе го поставите цел.
вие исто така можете да контактирате со нас преку trademanager или електронска пошта кога ќе се направи рефус количество , ние ќе ви даде најдобра цена . среќен шопинг !
1) Ние обично го прифатат плаќање преку
2) ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно, пред да се изврши плаќање.
3) на парите е сигурен во Aliexpress сметка,ве Молиме бидете потврда на aliexpress и ослободување на пари, кога стоката е примена.
Ние испрати од Кина, воздухот пост , E-пакет или Хонгконг Пост воздух mail услугата .Нормално тоа ќе потрае околу 18 -60 работни дена за превозот, ве молиме да се разгледа на превозот време пред да се одлучат да купат од нас. ако ви треба предмети итна, ве молиме контактирајте со нас за да го користите Express
1)околу 5-7 работни дена од UPS-от/DHL/Федекс
2)околу 6-10 работни дена од EMS
1). Ве молиме проверете го нашиот производ е информации внимателно пред да направите нарачка, ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате објектот, но купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот во двете насоки.
2). Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети .
3) Ако заменетата не е достапно, тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање или на друг начин.
Нашата продавница url : http : //www.aliexpress.com/store/408204
1) Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress Trade Manager или ни e-mail
2) Можеме да одговори на Пораки во рок од 12 часа, во рок од 24 часа за Викендот.
3) Поддршка мешана серија, ако тоа одговара на вашата потреба,ве Молиме контактирајте со нас слободно

Кон својствата

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Hairbands
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
P7-DTS1014
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата