.

.

свила шамија, жените Плоштадот шамија,Материјал:twill свила, големина:50x50,Дебелина 12mm Сино Мода се облекуваат

свила шамија, жените Плоштадот шамија,Материјал:twill свила, големина:50x50,Дебелина 12mm Сино Мода се облекуваат

DEN 960.00
DEN 528.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1.Фото боја разлика, бидејќи на различни монитори, Боја опис затоа што на јазикот на преводот ќе биде на разликите, за повикување само : ) ви благодариме!
2.Нормално ние брод во рок од 24 часа,Инвентар промени секој ден бидејќи од вистински продавници продажба , ако сте купиле на ден надвор од акциите, ние ќе испратени до вас во 7 работни дена.
3.Никакви дополнителни царинските давачки или увозни даноци не се вклучени.
4.Ако имате врати производот на нас, ве Молиме да ги доставите на следење на број на нас.
5.Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.
6.Ако наредби не стигнало на време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе организира reshipment или враќање на средствата за вас.
7.Ако сакате наплата, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници и не се отвори спорот директно.
8.Повратни информации е многу важно за нас, ние се залагаме за 100% задоволство, ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво , ние ќе се реши брзо и на најдобар начин
9.Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи, вашиот препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму, ние навистина ќе го ценат вашето време ако те оставил позитивен фидбек.
10.Контакт : Адреса : 155# jiankang Rd, Hangzhou ,Жеџијанг ,Кина.
телефон : +86-0571-85199283
марами whatapp : 13157157917
Brocade whatapp : 13067866566
rocade Продавница : http : // www.aliexpress.com/store/1266910

Кон својствата

боја:
Небото Сино
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Материјал:
Свила
Марами Тип:
Шамија
Марами Должина:
Шаблон Тип:
Флорални

Најдобри предлози во категоријата