.

.

Жешка!Бебе Слика Проп Рачно Изработени Плетење Мека Шапка Панталони Поставите Бебето Прибор За Облека За 0-6 Месеци Новороденото Бебе На Фотографијата Реквизити

Жешка!Бебе Слика Проп Рачно Изработени Плетење Мека Шапка Панталони Поставите Бебето Прибор За Облека За 0-6 Месеци Новороденото

DEN 307.20
DEN 240.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Жешка!Бебе Слика Проп Рачно Изработени Плетење Мека Шапка Панталони Поставите Бебето Прибор За Облека За 0-6 Месеци Новороденото Бебе На Фотографијата Реквизити
Карактеристики : 8 Модели Достапни Главата Обемот 40 СМ Слободни Големина,Погоден За 0-6 Месеци Бебињата Предмет Тип : Бебе Фотографија Материјал : Памук,рачно изработени плетени,со Висок Квалитет,Мека,Симпатична Можете Да Го Користите Во Бебе Туш,Бебе Фотографија Реквизити,Новородените Роденден И Деца Крштевка

Кон својствата

Одделот За Името:
Бебето
Рака Тип:
Опремени
Пол:
Унисекс
Бебе Возраст:
0-3 месеци 4-6 месеци
Шаблон Тип:
Шарени
Бренд Име:
HAPHOOD
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
BP+028
Пол:
Унисекс
Материјал:
Памук Помеша,Мека,Со Висок Квалитет
боја:
8 Бои
Големина:
Free Size
Објектот:
бебе слика реквизити
Модел Numebr :
BP+028
Тежина:
0.15kg
Функција:
Бебе Шамија За Фотографија
Соодветна возраст:
0-6 Месеци
Име на производ:
бебето на фотографијата реквизити

Најдобри предлози во категоријата