.

.

Најнов Дизајн жена појас сребро плоштадот pin тока кожни каиши за жените широк заврши cinturon фармерки црна kemer партија декорирани

Најнов Дизајн жена појас сребро плоштадот pin тока кожни каиши за жените широк заврши cinturon фармерки црна kemer партија декорирани

DEN 268.80
DEN 215.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Појас Големина : за 100cm должина, околу 3.2 см ширина.
Тежина : околу 80g/pc
Пакување : 1pc/opp

Кон својствата

Појас Должина:
100cm
Тип На Објект:
Појаси
Бренд Име:
OWLMS
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Појас Ширина:
3.2 cm
Број На Модел На:
BT-210
Појаси Материјал:
PU
Тока Должина:
4.3 cm
Тока Ширина:
3.3 cm

Најдобри предлози во категоријата