.

.

100pcs Микс Бонбони Боја Деца Headdress Губење на Јамка Без Оштетување на Косата Бенд Лесна Високо Еластична Коса Орнаменти Девојки Подароци

100pcs Микс Бонбони Боја Деца Headdress Губење на Јамка Без Оштетување на Косата Бенд Лесна Високо Еластична Коса Орнаменти

DEN 87.84
DEN 71.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис :
тоа е голем подарок за вашите пријатели или семејството кога Божиќ/Божиќ/Роденден/Денот на Вљубените Доаѓа
Не-штета : Мека метал слободни еластична за не-оштетување на чекање, дебели лесна дизајн е лесно да се отстранат од дури thickest, curliest коса.
Не лизгаат : Исклучително цврста и еластична материјал активно облоги на коса, секогаш обидувајќи се да се вратите назад во неговата оригинална форма.
Држете тесни : Држете го ponytails тесни при работа или играње. Тоа може да заврши 3x околу конска опашка.
Не snagging, кршење или се протега надвор : Тоа ќе ја задржи својата еластичност и употребливост за неколку месеци и поради тоа што е лесна тоа никогаш нема да се
Овие еластична врски се направени од гума бендови.
Спецификации :
Тежина 17g
Количина : 100pcs
Материјали : памучен материјал
Боја : мулти-боја,комбинација на боја
Пакет Се Вклучени :
100 x Губење на Јаже
Забелешки :
Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.
Ве молиме да остават порака пред да даваат лоши коментари,ако производи имаат одредени проблеми.
Ви благодариме за вашето разбирање.
Патем, ако ви се допаѓа нашата продавница,ве Молиме додадете нашата продавница до вашите Омилени Продавници , Можете да добиете на нашата Нова пристигнување и Попуст информации Во Време!! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Плаќање >>>>>>> 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) плаќањето не ги вклучуваат увозни давачки, даноци, и/или царински давачки,Вие сте одговорни за плаќање на било какви дополнителни трошоци за царинење.Но, ние може да ви помогне да се изјасни ниска вредност за вас.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Враќање >>>>>>> 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Пратката >>>>>>>
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.

Кон својствата

Одделот За Името:
Бебето
Возраст Опсег:
5M,7M,11M,33M,27M,6T,14M,12M,13T,34M,15M,0-1M,5T,21M,19M,6M,3T,26M,18M,8M,10T,23M,13M,20M,14T,9T,4T,17M,9M,8T,28M,4M,3M,11T,12T,16M,7T,>14T,2M,25M,10M,24M,29M,31M,32M,30M,22M,1M,35M
Материјал Состав:
памучен материјал
Пол:
Бебе Девојки
Бренд Име:
KAVKAS
Тип:
еластична венчиња
Број На Модел На:
косата врски
Материјал:
Микрофибер
Шаблон Тип:
Цврста

Најдобри предлози во категоријата