.

.

KUYOMENS Нова Мода Жените Ракавици Есен Зима Симпатична Лак Топло потоплите Mitts Целосна Прст Белезници Жените Кашмир Женски Ракавици

KUYOMENS Нова Мода Жените Ракавици Есен Зима Симпатична Лак Топло потоплите Mitts Целосна Прст Белезници Жените Кашмир Женски

DEN 143.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Ракавици Големина:
една големина
Бренд Име:
KUYOMENS
Материјал:
Ацетат,Корални Руно
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Шаблон Тип:
Plaid
Број На Модел На:
KYM0462
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници

Најдобри предлози во категоријата