.

.

7 Инчен Танц Партија Девојки Голема Коса, Лак со Клип Бутик Bowknot Hairgrips За Деца Божиќ Подарок Коса Додатоци

7 Инчен Танц Партија Девојки Голема Коса, Лак со Клип Бутик Bowknot Hairgrips За Деца Божиќ Подарок Коса Додатоци

DEN 133.44
DEN 113.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Информации за производот
Име на производ : 7 Инчен Танц Партија Девојки Голема Коса, Лак со Клип Бутик Bowknot Hairgrips За Деца Божиќ Подарок Коса Додатоци
Matorial : Grosgrain Лента
Боја : како на сликата (6 бои)
Големина : 7 инчен =17.8 cm
Пакување : 1 Парче

Кон својствата

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
BH0296
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Hairgrips
Пол:
Девојки
Бренд Име:
Xugar
Материјал:
Полиестер
боја:
6 бои
Големина:
7 инчен
Тежина:
30g
Сезоната:
Четири сезони
Пакување:
Opp вреќа пакет
Применливи:
Подароци,Туристички сувенири
е-прилагодена:
Yes

Најдобри предлози во категоријата