.

.

Jbersee машка Вратоврска 8cm Жакард Ткаени Mens Врски Paisley Вратоврска венчаница Формален Бизнис Вратоврска Тенок Gravatas LD8061

Jbersee машка Вратоврска 8cm Жакард Ткаени Mens Врски Paisley Вратоврска венчаница Формален Бизнис Вратоврска Тенок Gravatas

DEN 191.04
DEN 153.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Врски
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Материјал:
Свила,Полиестер
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Jbersee
Големина:
One Size
Број На Модел На:
LD8061
Шаблон Тип:
Печати

Најдобри предлози во категоријата