.

.

Моден Секси Женски Пол Прст Панк Танц Ракавици Зима Жените Спорт Фитнес Долги Тенки СТП Кожа Чипка Fingerless Топло Ракавица L64

Моден Секси Женски Пол Прст Панк Танц Ракавици Зима Жените Спорт Фитнес Долги Тенки СТП Кожа Чипка Fingerless Топло Ракавица

DEN 239.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Дланка обемот 18.5 CM Рака турнеја за 28 CM УСЛОВИ НА ПРОДАЖБА

1.Ние не сме одговорни за било ДДВ, царинските давачки & даноците и царините occuring Купувачи во земјата. Овие даноци и давачки се разликуваат, како според правилата на различни земји и мора да бидат платени единствено од страна на купувачот. Нашата цена е ексклузивно на сите даноци и давачки.
2.Мали варијации на боите може да биде можно, бидејќи на различни sceen и фотографија на резолуција.
3.Ако производот не е како по детал, ние ќе го прифати враќа во рок од 3 дена од денот на приемот на објектот. Но, природно, ние ќе ги провери сè внимателно се направи сè совршен, пред да можеме да ги испратите до вас. Ако случајно се, ние ќе ги врати парите со вас, наскоро откако ќе се добие објект.
4.Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење
ПОВРАТНИ информации

Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди Позитивни повратни информации по добивање на производи и ги сакам, Тоа е многу важно за нас. Ви благодариме.0
Пред да замине Неутрални или негативни повратни информации, ве молиме да ни дадете можност да го реши вашиот проблем.Ние веруваме дека сите спорови може да се реши со меѓусебна спогодба.
Ние ќе се направи секој обид да го реши проблемот. Ви благодариме.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС

Добредојдовте испрати порака или e-mail на нас секогаш кога имате quetions. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Кон својствата

Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
L64
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Бренд Име:
NIUPOZ
Материјал:
Синтетички Кожа
Материјал:
PU
боја:
Црна
Име:
Долга Тенка Половина Прст Кожа Чипка Ракавици
Големина:
Palm circumference 18.5CM, Arm circumference about 28CM

Најдобри предлози во категоријата