.

.

FXFURS 2017 Нови Вистински Плетени Зајакот Крзнени Шалови со Цвеќе на Жените Зима Мода Крзнени Облоги Висок Квалитет Крзно Прстени Топло

FXFURS 2017 Нови Вистински Плетени Зајакот Крзнени Шалови со Цвеќе на Жените Зима Мода Крзнени Облоги Висок Квалитет Крзно Прстени

DEN 1900.80
DEN 988.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Големина:
90cm
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Број На Модел На:
FXF-170932
Материјал:
Крзно
Марами Должина:
80см-100cm
Марами Тип:
Шамија
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
fxfurs

Најдобри предлози во категоријата