.

.

30pcs/многу Големина 3CM Дете Бебе Деца конска опашка Носители Шарени Коса Додатоци За Девојка Headwear Гума Коса Бендот се Врзуваат за Џвакање

30pcs/многу Големина 3CM Дете Бебе Деца конска опашка Носители Шарени Коса Додатоци За Девојка Headwear Гума Коса Бендот се

DEN 81.60
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Материјали : Најлон+Гума Бендови(Боја Микс);
Големина : 3cm и Еластична

Кон својствата

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Најлон
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Тип:
еластична венчиња
Број На Модел На:
НЕ

Најдобри предлози во категоријата