.

.

Jinjin.КК бренд жените кашмир шамија tassel зима марами и shawls долго геометриски pashmina echarpe foulard пад на превозот

Jinjin.КК бренд жените кашмир шамија tassel зима марами и shawls долго геометриски pashmina echarpe foulard пад на превозот

DEN 959.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Бренд Име:
Jinjin.КК
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Cashmere
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Геометриски
Стил:
Моден
Марами Тип:
Shawl, Заврши
Марами Должина:
>175cm
Број На Модел На:
JJ0229SC
Тип На Објект:
Марами
Големина:
ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА

Најдобри предлози во категоријата