.

.

2017 Нови Панк тенка Занитвам Luxury Designer Ремени Женски Висок Квалитет Машки СТП Кожа Слободно Жените Рака за Фармерки девојка Хип Хоп

2017 Нови Панк тенка Занитвам Luxury Designer Ремени Женски Висок Квалитет Машки СТП Кожа Слободно Жените Рака за Фармерки девојка

DEN 528.00
DEN 422.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


2017 Нови Панк тенка Занитвам Luxury Designer Ремени Женски Висок Квалитет Машки СТП Кожа Слободно Жените Рака за Фармерки девојка Хип Хоп

Кон својствата

Појас Должина:
102cm
Тип На Објект:
Појаси
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Појаси Материјал:
Плетени,Метал
Број На Модел На:
Б-005
Појас Ширина:
2.1 cm
Бренд Име:
baoxiu
Тока Ширина:
0cm
Шаблон Тип:
Геометриски
Тока Должина:
0cm

Најдобри предлози во категоријата