.

.

1pair/Многу Нови 2018 Жените Intimates Градник Додатоци Триаголник Сунѓерот Костим за капење Подлога Ракот на Градите Засилувачи Пена Градник им Помогнам Инсерти

1pair/Многу Нови 2018 Жените Intimates Градник Додатоци Триаголник Сунѓерот Костим за капење Подлога Ракот на Градите Засилувачи

DEN 79.20
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Информација за производот :
Материјал : сунѓерот
Дебелина : 0.8 cm
Боја : црна,бела,голи
Количина : 1pair/многу
Употреба : одличен за костим за капење и бикини,спортски градници
Големина : S : 13.5 cm ,13.5 cm,14cm
М : 14.5 cm, 14.5 cm,15см
Answer : ___________________________ Note : ова е должината на триаголник

Посетете ја нашата продавница за повеќе стил :

Кон својствата

Големина:
S, M
Тип На Објект:
Intimates Додатоци
Пол:
Жените
Материјал:
Памук
Бренд Име:
samisasen
Боја Стил:
Природна Боја
Intimates Додатоци Тип:
Влошки & Засилувачи
Број На Модел На:
жена соочи се внесува
Објектот:
жена соочи се внесува
Материјал:
Сунѓерот
Големина:
S,M
боја:
црна ,бела и голи
Сезоната:
лето ,на пролет 2017
Тип:
жена intimates додатоци
функција 1:
градник подлога insert
Карактеристика 2:
спортски градник подлога инсерти
функција 3:
влошки и засилувачи
карактеристика 4:
костим за капење, соочи се внесува

Најдобри предлози во категоријата