.

.

2018 Нова Пролет Мода Жените Дама девојки Свадба Цвет Венец Венец Headband Флорални Garlands Коса бенд Коса Додатоци

2018 Нова Пролет Мода Жените Дама девојки Свадба Цвет Венец Венец Headband Флорални Garlands Коса бенд Коса Додатоци

DEN 95.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


2018 Нова Пролет Мода Жените Дама девојки Свадба Цвет Венец Венец Headband Флорални Garlands Коса бенд Коса Додатоци
Состојба : Нова Глава Обемот : 36 CM Материјал : Цвеќиња Боја : 4 бои за вашиот избор. Лето Плажа цвет
1. Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.
2. Купувачот Заштита

Кон својствата

Бренд Име:
okdeals
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
D57
Тип На Објект:
Headwear
боја:
4 бои за вашиот избор.
Тип:
лето плажа цвет
Материјал:
Цвеќиња
Шефот на турнеја:
36cm
Пакет:
1pc
Состојба:
Бренд Нови
функција 1:
цвет венец
Карактеристика 2:
Свадба Флорални Круна
функција 3:
Девојката коса бенд
карактеристика 4:
Коса Додатоци
Материјал:
Цвеќиња

Најдобри предлози во категоријата