.

.

Повеќе Боја Еластична Мрежа Крпа Партија Формално Бонтон Ракавица Жените Ноќен Клуб Секси Кратки Чипка Принцеза Еротски Танц Ракавици A71

Повеќе Боја Еластична Мрежа Крпа Партија Формално Бонтон Ракавица Жените Ноќен Клуб Секси Кратки Чипка Принцеза Еротски Танц

DEN 153.60
DEN 132.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Следниве се други свадба ракавици, ако сакате, можете да кликнете на сликата за да се купи.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА

1.Ние не сме одговорни за било ДДВ, царинските давачки & даноците и царините occuring Купувачи во земјата. Овие даноци и давачки се разликуваат, како според правилата на различни земји и мора да бидат платени единствено од страна на купувачот. Нашата цена е ексклузивно на сите даноци и давачки.
2.Мали варијации на боите може да биде можно, бидејќи на различни sceen и фотографија на резолуција.
3.Ако производот не е како по детал, ние ќе го прифати враќа во рок од 3 дена од денот на приемот на објектот. Но, природно, ние ќе ги провери сè внимателно се направи сè совршен, пред да можеме да ги испратите до вас. Ако случајно се, ние ќе ги врати парите со вас, наскоро откако ќе се добие објект.
4.Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење
ПОВРАТНИ информации

Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди Позитивни повратни информации по добивање на производи и ги сакам, Тоа е многу важно за нас. Ви благодариме.0
Пред да замине Неутрални или негативни повратни информации, ве молиме да ни дадете можност да го реши вашиот проблем.Ние веруваме дека сите спорови може да се реши со меѓусебна спогодба.
Ние ќе се направи секој обид да го реши проблемот. Ви благодариме.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС

Добредојдовте испрати порака или e-mail на нас секогаш кога имате quetions. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Кон својствата

Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Бренд Име:
NIUPOZ
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
A71
Материјал:
плетење

Најдобри предлози во категоријата