.

.

2018 Велигден Нови Мачка Уши Рамки за Девојки Коса Додатоци Ѕвона Hairband Мачка Уво Headband Bud свила коса бенд

2018 Велигден Нови Мачка Уши Рамки за Девојки Коса Додатоци Ѕвона Hairband Мачка Уво Headband Bud свила коса бенд

DEN 186.24
Залиха
Достапно за вашата нарачка


[боја] сина, црна, розова должината на уво е 7.5 cm и ширина е 6cm Со ширина од 0.7 cm 12.5 cm дијаметар обрачот обрачот [тежина] 20g Чипка ткаенина

Кон својствата

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
Frankees
Одделот За Името:
Деца
Број На Модел На:
FR00186
Тип:
Hairbands
Пол:
Девојки
Стил:
Новина
Материјал:
Легура
Пупка свила коса бенд:
Ling dang коса бенд

Најдобри предлози во категоријата