.

.

10Pcs Шарени Гума Scrunchie Еластична венчиња Врски Јаже конска опашка Носители Девојки Headwear Hairbands Headband Коса Додатоци

10Pcs Шарени Гума Scrunchie Еластична венчиња Врски Јаже конска опашка Носители Девојки Headwear Hairbands Headband Коса Додатоци

DEN 55.68
DEN 48.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


10 Pcs Шарени Гума Scrunchie Еластична венчиња Врски Јаже конска опашка Носители Девојки Headwear Hairbands Headband Коса Додатоци
Функција :
Состојба : 100% Сосема Нов И Висок квалитет
Материјал : Ткаенина+Гумени Бендот
Солидна еластична Дизајн,Погоден за сите на косата
Hairband должина : Околу 0.8*4cm
Издржливи и корисни за девојки да се одржи на косата лесно
Боја : Црна и се Меша Боја
Пакетот вклучува : 10 Парчиња Еластична Бенд Коса
Забелешка : Поради различни следи и камера светла може да предизвика мала боја разлики, главно во вид на сите бои.
Ние гарантираме дека изглед, целосно се во согласност со сликата.
Време на испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред.Бидејќи ова е мултинационална трговија, транспорт предизвика непријатности е надвор од нашата контрола,ние ве уверам нема да сноси било каква загуба на.
Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе се реши овој проблем.
Нема Спор ве молиме : ве Молам не се применуваат спор во рок од 60 дена, да ги задржи добрите деловни односи. Ви благодариме за вашиот вид разбирање.
Кога ќе ја доби на parcle ,Ако имате било какви загриженост, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние би сакале да направиме се што можеме да направиме за да ви помогнеме.
Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, или 3-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие значат "НЕ сте задоволни", equaling негативни повратни информации. ако не сте задоволни во секој поглед, ве молиме контактирајте со нас за решение.
Плаќање :
1. Aliexpress прифати Зачувам/ Кредитна картичка/Web Money.
2. Целосна плаќање мора да бидат примени во рок од 7 работни дена од денот на аукцијата завршува,
ако имате проблеми за правење на плаќањето, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.
Превозот :
1. Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
2.Како и обично,ние испрати пакет за излез во рок од 1-2 дена откако ќе ја добиете вашата исплата.и pls се задржи во допир откако ќе го постави цел.
3. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.
Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
4. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Повратни информации :
1. Нашата цел е : на Клиентите е во право засекогаш.
2. Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.
Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5.
3. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин,
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.

Кон својствата

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
еластична венчиња
Бренд Име:
efero
Материјал:
Viscose
Тип:
еластична венчиња

Најдобри предлози во категоријата