.

.

Јапонски JK униформи Додатоци Црвено / сино / зелено ѕвезди шарени Вратот вратоврска

Јапонски JK униформи Додатоци Црвено / сино / зелено ѕвезди шарени Вратот вратоврска

DEN 351.84
DEN 334.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Јапонски JK униформи Додатоци Црвено / сино / зелено ѕвезди шарени Вратот вратоврска
Answer : ___________________________ Note : - Податоци постои мала грешка, Мали боја разликата не е да се избегнуваат . Димензија
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Бои може да се разликува поради различни monitor settings, резолуција и функции на вашиот монитор. Па ве молиме да се свесни дека кога ќе го добиете производот , може да има мала разлика во боја Изразат испорака Можете да изберете EMS / DHL , Кога DHL превозот цена е поскапо од EMS, но DHL брзина е повеќе забрзан од EMS, ние можеби изберете курирската служба DHL. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : - големината(S/M/L) на секоја земја се различни, ве молиме проверете јасно на производот страница или контактирајте со нас. -Ние може да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас. Превозот На купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци. (ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога правење на нарачка) Наплата Сите стоки се проверуваат пред пратката, ве Молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот. Повратни информации ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми

Кон својствата

Тип На Објект:
Врски
Пол:
Жени,Мажи
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Шаблон Тип:
Шарени
Број На Модел На:
ѕвезди шарени Вратот вратоврска
Големина:
One Size
Бренд Име:
bigdajutu
Материјал:
Полиестер

Најдобри предлози во категоријата