.

.

Топла Продаде Мека Корални Руно Бебе И Жените клима Возен Ќебе, Патување со Автомобил Вози Ќебе Цртан филм Дедо мраз Срни

Топла Продаде Мека Корални Руно Бебе И Жените клима Возен Ќебе, Патување со Автомобил Вози Ќебе Цртан филм Дедо мраз Срни

DEN 807.36
DEN 573.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


ГОЛЕМИНА ВОВЕД Опција Должина Ширина - - - - - Слободно Големина 145 см
( 57.09 инчи) - 72 см
( 28.35 инчи) -
-
Еднаш во-а-живот, венчаница која живее до сите некогаш сте сонувале тоа ќе биде! Во РОУЗ СВАДБА, ние носат огромен избор на прекрасни свадба наметки,Вечер Коктел фустани во сите најновите стилови и од врвни дизајнери во светот, по цени кои не можат да се победи.Не да се грижите - тука се некои работи да се разгледа како ќе го започнете вашето патување да наоѓајќи се облекуваат на вашите соништа.
Најчесто поставувани прашања
П : Може ли да се врати или размена на производи доколку јас не сум задоволен со производот?
A : Секој производ кој е направен за нарачка во нашата компанија. Ние нудиме враќање и размена политика е & 14 дена & Задоволство Гаранција, ако не сте задоволни со објектот, може да се врати на објект за целосно враќање на средствата. или можете да се вратите на предметот за сосема нов производ размена, ве молиме овозможи 1-3cm толеранција за големината на табелата, ви благодарам.
П : Колку долго може да добиете мојот објект?
О : Кога ќе го поставите цел, ние ќе ви понуди превозот методи за да го изберете тоа,превозот методи ќе ви покаже проценува време на испорака(нормално 5-35 дена),некои земји може да потрае подолго, ние го цениме вашиот разбирање,ова зависи од destionation Земја Пост Биро(или логистика) обработка на време, и ве молиме, имајте предвид пакетот тежина наведени во веб-сајт кој се проценува вредност, правилната тежина зависи од пакување начини или она што ќе добиете.
П : Ако јас не добиваат пакет во времето? A : Ние брод секоја точка на адресата точно ќе го напушти нас, ќе го добиете вашиот објект на минатата. за мал пакет, нормално, таму ќе бидат без данок или можеби дури и малку данок, ако пакетот е да се одржи од земјата на дестинација Царинските за долго време(во некои земји),купувачот треба да ја контактирате за да дознаете причините, купувачот е responsibe за Царинска Clearances, ние ќе го продолжи времето за да можете да примите објект ако барањето. ние ќе не поддржат наплата ако објектот е запрен во земјата на дестинација Царината, ве молиме контактирајте со нас ако ви треба било каква помош што можеме да понудиме. ако објектот се вратил назад за погрешна адреса или никој да го добие тоа,постојат начини да се оди на цел(дури и тоа е бесплатен превозот цел), ние можеме да брод на нови една за вас и ќе ја плати нов товар. ако не сакате нов објект, ние ви вратат пари освен товарни ние платени за враќање на објектот. товарни која е производ тежина се пресметува со службеното лице на превозна цена.

Кон својствата

Големина:
145x72cm
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
Мачки
Стил:
Моден
Марами Тип:
Pashmina
Марами Должина:
135cm-175cm
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Животните
Карактеристики:
Полнети & Кадифен, Мека
Тип:
Мачки
Возраст Опсег :
13-24 Месеци 2-4 Години 5-7 Години 8-11 Години 12-15 Години Grownups
Материјал :
Мека Корални Руно Ткаенина
Димензии :
150*70cm
Пол:
Унисекс

Најдобри предлози во категоријата