.

.

новороденче фотографија реквизити headband бебе девојка headbands еднорог коса додатоци за коса бенд hairbands рог тиара infantil бебе

новороденче фотографија реквизити headband бебе девојка headbands еднорог коса додатоци за коса бенд hairbands рог тиара infantil

DEN 540.00
DEN 276.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Производ : новороденче headband Сите headbands се рачно изработени од страна на продавница на сопственикот, кој е совршен прибор за новороденче фото снимањето. Материјал : ткаенина, бисери, кристали.. Одговара на возраста : 0-1 носители на месец стариот бебе Миење : не може да се мијат Боја : mutiple бои (цена за едно парче една боја само)
Услови за користење :
1. Слободен испорака на нарачки ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух Mail. Ние ќе брод предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен(освен празници). Понекогаш тоа ќе биде одложен за неколку дена поради царинските или временски причини. Ве молиме, бидете трпеливи.
2. Можеме да го прифатиме dropshipping, можете само да обезбеди детали адресата на вашиот клиент и лицето за контакт, телефонски број..
3. Ние поддршка превозот од "Ali Express Стандард за Испорака" "Кина пост воздух пошта" "e Packet" "ЕМС" "DHL" , Ако сакате да изберете свој агенција, ве Молиме контактирајте со нас директно и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
4. Ние ќе го задржи на правата на изборот изразат начин за бесплатен превозот предмети.
5. Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други проблеми кои се во надлежност на превозот услуга.
6. Кина Пост Воздух Mail или e Packet е бавен превозот. Тоа ќе потрае околу 20-60 дена до вашата врата, некои долги земји како што се Бразил, Аргентина, Перу..испораката може да се повеќе од 60 дена.
7. Ве молиме да направи плаќање во времето кога ќе го поставите цел, па ние може да испрати стоката пред вас.
8. Купувачи се одговорни за данок ако нивната земја има, и тарифа (обично се изразуваат EMS/DHL)
Компанијата ќе го стори тоа, без дополнителни трошоци, но ние не може да гарантира дека сите наредби што се должи на земјата разлика.
9. Ние ќе рефундирање или повторно да ја испратите вашата нарачка, ако не добијат производи.
10. Ние ќе го замени предмети доколку производот не е во добра состојба за употреба за 30 дена од денот ќе прими предмети.
11. Можеме да го прифатиме враќање или размена на објекти, ако тоа не им се допаѓаат, Предмети мора да се врати во неговата оригинална состојба во рок од 7 дена од денот на приемот. Плаќањето ќе биде наплата по предмети назад до нашата продавница.Купувачот прифаќа одговорност за плаќање на враќање товар.
12. Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка. Ние ќе го направи нашиот сите нуди да се реши било каков проблем и да се направи сте задоволни. Вашата доверба е повеќе вредни за нас!
13. Ве молиме не заборавајте да ни даде 5 ѕвезда повратни информации доколку ви се допаѓа нашата производи.

Кон својствата

Одделот За Името:
Бебето
Број На Модел На:
Новороденче
Бренд Име:
infantacce
Возраст Опсег:
1M,0-1M
Материјал Состав:
Метал
Тип:
Hairbands
Шаблон Тип:
Флорални
Пол:
Бебе Девојки
Материјал:
Микрофибер

Најдобри предлози во категоријата