.

.

1pcs 6inch мода деца девојка коса лента лакови цвет headwear hairgrip barrettes шноли за коса клипови додаток топла продажба боја

1pcs 6inch мода деца девојка коса лента лакови цвет headwear hairgrip barrettes шноли за коса клипови додаток топла продажба

DEN 57.60
DEN 52.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Име на производ : рачно изработени коса лента лакови
лакови Големина : околу 6 инчи
бебе девојки точка плетенка врвот јазол извртени turban headband еластична за коса глава бендови обвива headbands додатоци turbante обвива

Кон својствата

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Dot
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Памук
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Barrettes
Бренд Име:
пинк шеќер лејн
Број На Модел На:
голема коса лента лакови
Пол:
Девојки
Headwear:
голема коса лакови
Деца:
бебе коса barrettes
Стил:
Бебе Девојка Headbands
брод режим:
косата Цвеќиња
Материјал:
Лента Лакови
Големина 6 инчи:
моден snap
Лента Лакови:
новороденче headbands
Шема:
косата turban
децата додатоци:
бебе коса клипови
Yiwu Кина:
бебе headwrap

Најдобри предлози во категоријата