.

.

Принцезата бисери лакови DIY Голем Лак за Коса Додатоци за Изработка на Мобилен Телефон Деко свадба Деверуша Свадба Накит 12pcs/многу

Принцезата бисери лакови DIY Голем Лак за Коса Додатоци за Изработка на Мобилен Телефон Деко свадба Деверуша Свадба Накит 12pcs/многу

DEN 1198.08
DEN 1078.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


бебе бисер лак DIY рачно изработени Слоевит Цвет Прилагодите Цвет Бебе Девојка се облекуваат/коса додатоци
Една големина одговара од infany бебе,години на големи девојки, па дури и лејди.
Не протриване. многу мека сјајна материјал.
Овие се најдобрите материјал за бебето и девојки.
Attension pls : овие се рака пораби предмети, така што тие се со различна големина помеѓу секое парче.
боја : како се покаже како слика.
можете да изберете бои ,само остави ме забелешка кога ќе ги нарачате.
Ви благодариме за вашиот покровителство !!! ^_^ ~ ~.

Кон својствата

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Флорални
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Headbands
Стил:
Моден
Пол:
Девојки
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
Headbands
Име:
Сатенски Цвет
Name1:
Деца Бебе девојки се Чувствува Цвет headbands
боја:
Пинк
color1:
Бела
color2:
Црна
color3:
Крем
Color4:
Црвена
Color5:
Праска
Материјал:
Chiffon
material1:
tulle

Најдобри предлози во категоријата