.

.

Цветни Цвет Гарланд Круна Headband Коса Бенд Свадба Фестивал Топла scrunchies за девојки коса accessorie Daisy Флорални Headband

Цветни Цвет Гарланд Круна Headband Коса Бенд Свадба Фестивал Топла scrunchies за девојки коса accessorie Daisy Флорални Headband

DEN 84.96
DEN 76.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


299 Флорални Цвет Гарланд Круна Headband Коса Бенд Свадба Фестивал Одмор Топла scrunchies за девојки коса accessorie Daisy Флорални Headband
големина : одговара деца или девојчиња appox 53cm Материјал : ткаенина цвет platstic вештачки цвет Коса Флорални headband Жена ПОВОД : партија,дневна,свадба,фотографија,фестивал ,Годишнина, забава,украси,Engamement
Пакет : користете воздушното перниче + меур пакет , заштита на производот .
Повратни информации : 1. Вашето мислење е многу важно за нас, ние ве покануваме да ја напушти 5 ѕвезда позитивни повратни информации, ви благодарам многу! 2. Ако имате било какви проблеми околу нашите производи или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас веднаш, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.

Кон својствата

Големина:
Size fits all
Бренд Име:
ZXXYAXZJZ
Пол:
Жените
Материјал:
Пластика,Полиестер
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
2
Тип На Објект:
Headwear
Тип На Објект:
Headwear венец , Плажа Headwear Фотографија декорација
боја:
како Слика
Материјал:
, цвеќиња, пластика, ткаенина
Стил:
Модата,Домот
Повод:
партија,дневна,свадба,фотографија,фестивал,Engamement ,партија декорации
Шаблон Тип:
цвет венец круна
Пакет:
секоја една OPP,Биг цвет патување Headwear венец
Е Прилагодена:
да, но може да се Прилагоди количество 60pcs/item
Одделот За Името:
Деца,Венец вештачки гарланд партија фотографија
клучни зборови:
Daisy Флорални Headband

Најдобри предлози во категоријата