.

.

Симпатична Удобност Цртан Филм Бебе Капи Години Памук Спиење Капи Headwear Шапка

Симпатична Удобност Цртан Филм Бебе Капи Години Памук Спиење Капи Headwear Шапка

DEN 71.04
DEN 55.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите " Wish List ",
Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите " Продавница Листа ".
Ви благодарам многу!
Топла Продажба 11 Бои На Нови Удобност Цртан Филм Бебе Години Памук Спиење Капи Капи Headwear Симпатична Шапка Freeshipping
Функција :
Симпатична Цртан Филм Памук Бебе Девојки И Момчиња Години Спиење Капа Шапка
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : Памук
Боја : Светло Сина,Длабоко Сина,Светло Жолта, Длабоко Жолта, Светло Розева Боја, Длабоко Розова, Роза, Портокалова, Црвена, Сива, Кафеава
Големина : Капа обемот : (Приближно) 34-54cm/13.38"-21.25"(еластични). Шапка Висина : 34cm/13.38". Одговара за 0-2 T Бебе
Пакет Тежина : (Приближно) 40g
За Испорака
1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки.
3) Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација.
4) Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
5) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само.
6) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
7) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
За Плаќање
1) да ја прифатиме Виза, Мастеркард, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер .
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Враќање & Наплата
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена ќе биде на купувачот цена.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број.
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNINNG ПОНУДАТА ИЗНОС освен превозот цена, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.
За Гаранција
1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек.

Кон својствата

Одделот За Името:
Бебето
Шаблон Тип:
Цртан филм
Пол:
Унисекс
Бебе Возраст:
0-3 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци,10-12 месеци,13-18 месеци,19 до 24 месеци
Материјал:
Памук
Рака Тип:
прилагодлив
Број На Модел На:
бебе Капи
Бренд Име:
WEIXINBUY

Најдобри предлози во категоријата